NABÍZENÉ SLUŽBY

Veškeré masérské služby provozujeme doma u zákazníka, individuální cvičení po domluvě venku. Cena za dojezd je pro Svitavy a okolí do 10 km v ceně masáže, delší vzdálenosti dle domluvy. Masáže lze platit jednotlivě, nebo si při osobním setkání zakoupit předplatní kartu či dárkový poukaz.

 

CENÍK

Součástí všech Thor masáží jsou zahrnuty doplňkové techniky jako dechová cvičení, aktivní a pasivní pohyby a způsoby, jak se o své tělo postarat bez přítomnosti maséra. Veškeré vybavení potřebné pro masáž, oleje a emulze, ručníky a prostěradla jsou v ceně masáže.

Krom individuálních masáží a dárkových poukazů jsou k dispozici i věrnostní karty - předplatné, a to na 3, 6, 12 a 24 masáží se slevou 20-50% z cen v ceníku. Pro další informace prosím využijte kontaktní formulář.

Přívětivých cen za služby nedosahujeme snížením kvality služeb, ale snížením nákladů na trvalou provozovnu a větším množstvím poskytovaných služeb.

Masáž zad, uvolnění dechu (cca 50 min)

250 Kč

Masáže zad a šíje (cca 60 min)

300 Kč

Masáže zad, hýždí, dolních končetin (cca 80 min)

350 Kč

Masáž zad, šíje, horních končetin (cca 80 min)

350 Kč

Celková masáž, kromě hrudníku (cca 90 min)

400 Kč

Masáž dolních končetin a chodidel (cca 30 min)

200 Kč

Uvolnění šíje, revitalizace, dechová cvičení + tutoring (cca 30 min)

250 Kč

Masáž břicha, uvolnění a podpora peristaltiky, brániční cvičení (cca 20 min)

100 Kč

Masáž horních končetin, lopatek, šíje, sportovní (cca 40 min)

250 Kč

Masáže dle přání zákazníka a programy na míru

individuálně

DÁRKOVÉ POUKAZY

Regenerační, antistresová masáž je originálním a prospěšným dárkem pro Vaše blízké. Oproti tomu masáž sportovní, spojená se cvičením a tutoringem bývá prvním krokem k zlepšení stavu a uvědomění, co pro sebe musíme dělat. Masáží tak můžete podarovat mnohem více, než 'jen' 60 minut rozkoše.

Poukazy vyrábíme barevně tištěné, laminované s logem firmy a razítkem. K dispozici jsou poukazy s vytištěným druhem masáže, který vyberete Vy, nebo dárkový poukaz v hodnotě 300, 600 nebo 1000 Kč na libovolné služby. S podarovaným se pak domlouváme individuálně. Samozřejmostí je možnost vystavení faktury na jméno či firmu.