NABÍZENÉ SLUŽBY

Veškeré masérské služby provozuji doma u zákazníka, individuální cvičení po domluvě venku. Masáže lze platit jednotlivě, nebo objednat dárkové poukazy.

 

CENÍK

Součástí všech Thor masáží jsou zahrnuty doplňkové techniky jako dechová cvičení, aktivní a pasivní pohyby a způsoby, jak se o své tělo postarat bez přítomnosti maséra. Veškeré vybavení potřebné pro masáž, stůl/žíněnka, oleje a emulze, ručníky a prostěradla jsou v ceně masáže. Klient nepotřebuje nic, jen trochu místa, klidu a času. Cestovné dle dohody, cca 4Kč/km.

Krom individuálních masáží jsou k dispozici i dárkové poukazy, viz. níže. Pro další informace prosím využijte kontaktní formulář.

Masáž zad a šíje (cca 50 min)

300 Kč

Masáže zad, hýždí, dolních končetin (cca 80 min)

400 Kč

Thajská masáž (cca 100-120 min)

600 Kč

Thajská masáž nohou (cca 50 min)

300 Kč

Masáž zad, šíje, horních končetin (cca 80 min)

400 Kč

Celková masáž, kromě hrudníku (cca 90 min)

450 Kč

Masáž břicha, uvolnění a podpora peristaltiky, brániční cvičení (cca 30 min)

150 Kč

Masáže dle přání a potřeb zákazníka a programy na míru

individuálně

DÁRKOVÉ POUKAZY

Thajská či 'klasická regenerační' masáž je originálním a prospěšným dárkem pro Vaše blízké. Masáž sportovní, spojená se cvičením a tutoringem bývá prvním krokem k zlepšení stavu a uvědomění, co pro sebe musíme dělat. Masáží tak můžete podarovat mnohem více, než 'jen' 60 minut rozkoše.

Poukazy jsou barevně tištěné, laminované s logem firmy a razítkem. K dispozici jsou poukazy s vytištěným druhem masáže, který vyberete Vy, nebo dárkový poukaz v hodnotě 500 a 1000 Kč na libovolné služby. S podarovaným se pak domluvím individuálně. Samozřejmostí je možnost vystavení faktury na jméno či firmu.